Укроборонпром визначив напрямки співпраці з UK Defence Solution Centre

Делегація Державного концерну "Укроборонпром," на чолі з Генеральним директором Романом Романовим, відвідала UK Defence Solution Centre та, за результатами переговорів з британськими фахівцями, визначила напрямки майбутньої співпраці. Особливу увагу приділили галузі радіо-електронної боротьби та обговорили можливості виробництва такої техніки. Зустріч відбулась в рамках участі української делегації в роботі  оборонної виставки DSEI 2017, що триватиме з 12 по 15 вересня в столиці Об’єднаного Королівства.

"Відвідувана нами організація є одним з партнерів програми "Defence Growth Partnership ", що поєднує Уряд, індустрію, наукові інституції британської оборонної індустрії та співпрацює з компаніями на світовій арені. Маючи позитивний досвід співпраці як з підприємствами Великої Британії, так і з іншими підприємствами країн-членів НАТО, ми прагнемо залучення українського ОПК та його інтеграції в міжнародні проекти", – повідомив Заступник генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром" Артур Херувімов.

UKDSC займається аналізом зовнішніх ринків і визначенням потенційних напрямків співпраці, а його мета – розвиток компетенцій країни пошуком нових моделей фінансування інноваційних проектів. Важливо відзначити, що всі співробітники цієї організації є чинними співробітниками найбільших світових оборонних корпорацій, серед яких Lockheed Martin Corporation, BAE Systems, тощо. Їхні унікальні ціннісні пропозиції передбачають партнерство задля взаємного посилення обороноздатності та розвитку оборонно-промислового комплексу країн-партнерів, а також зростання показників продуктивності економічних систем.

Нагадаємо, що український оборонно-промисловий комплекс взяв участь в розробці сучасного танку задля модернізації військової техніки Польщі. Новітній танк PT-17, що є результатом глибокої модернізації танку Т-72 силами українських та польських фахівців, представили на міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017 минулого тижня. Цей продукт є доказом нового рівня українського оборонної промисловості та його відповідності міжнародним стандартам.