"Укроборонпром" з Thunderbird School of Global Management розпочав навчання керівників оборонної промисловості

ДК "Укроборонпром" та одна із найвідоміших бізнес-шкіл США Thunderbird School of Global Management, яка є частиною найбільшого університету США – Університету штату Арізона, розпочали спільний проект по навчанню керівників оборонної промисловості України в партнерстві з Міжнародним інститутом менеджменту в Києві. 

Програма бізнес-школи Thunderbird School of Global Management, яка має понад 70-ти річний досвід та орієнтована на специфіку та потреби оборонно-промислового комплексу, дозволить охопити питання адміністрування бізнесу, управління проектами, фінансами та людськими ресурсами, управлінської ефективності, тощо. 

Створення цієї програми, яка з‘явилась завдяки співпраці Концерну з посольством США, дозволить застосувати в українській оборонній промисловості передові західні підходи в управлінні підприємствами та підвищити ефективність управлінських рішень.   

001"Ще два роки тому в спілкуванні з представниками посольства США в Україні ми наголосили, що одна зі значимих вимог – освіта для менеджерів оборонно-промислового комплексу. За цей час був знайдений вищий навчальний заклад і розроблена освітня програма. Досвід наших західних партнерів з Thunderbird School of Global Management дозволить підвищити професійний рівень та використати його для подальшого розвитку оборонних підприємств", – підкреслив Генеральний директор Концерну Роман Романов. 

"За 70 років існування нашої школи ми випустили понад 70 тисяч керівників, які завдяки нашій програмі стали професіоналами своєї справи. Ми підстроюємо наші програми під специфіку кожного, використовуючи величезний досвід роботи по всьому світу. Я дякую керівництву Концерну за надану можливість реалізувати наш спільний проект", –  подякував Патрік Тонаре, директор по роботі з клієнтами Thunderbird School of Global Management.  

Співробітники посольства США в Україні, які були присутні на відкритті освітнього проекту, відмітили високу важливість застосування сучасних західних підходів у налаштуванні роботи оборонної промисловості, яка сприяє побудові взаємовигідних міжнародних відносин. 

Нагадаємо, що у лютому посол США в України Марі Йованович та Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов провели робочу зустріч, під час якої відбулось обговорення реформування оборонно-промислового комплексу України, яку Концерн розпочав у 2016 році.