УКРОБОРОНПРОМ ЗА РІК ВІДНОВИВ ТА ВІДРЕМОНТУВАВ МАЙЖЕ 3000 ОДИНИЦЬ ЗБРОЇ ТА ТЕХНІКИ

За рік роботи нової команди менеджерів "УКРОБОРОНПРОМу" підприємства Концерну відновили та відремонтували 2799 одиниць озброєння та військової техніки для ЗСУ. Про це заявив Перший заступник генерального директора Концерну Сергій Пінькас на прес-конференції, присвяченій результатам річної роботи нинішнього керівництва.

"За звітній період "УКРОБОРОНПРОМ" відновив 1442 одиниці бронетехніки та спеціальних автомобілів, 641 одиницю ракетно-артилерійського озброєння та 553 одиниці апаратури зв’язку", – заявив державний менеджер.

За його словами, нині підприємства "УКРОБОРОНПРОМу" працюють у посиленому режимі – у три, а часом й у чотири зміни, аби забезпечити українську армію усім необхідним.

Сергій Пінькас додав, що державне оборонне замовлення 2015 року виконується "УКРОБОРОНПРОМом" з випередженням відповідних графіків на понад 30%.

Нагадаємо, що 4 липня 2014 року ДК "УКРОБОРОНПРОМ" очолив Роман Романов – випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де здобув ступінь магістра МВА. Він зібрав команду висококваліфікованих фахівців з успішним досвідом на керівних посадах в кризових умовах не тільки в Україні, а й за кордоном.