"Укроборонпром" закликав до співпраці міжнародних інвесторів на Ukrainian Investment Roadshow (London)

Державний концерн "Укроборонпром" представив стратегію свого розвитку та розповів про перспективи співпраці з підприємствами вітчизняного ОПК на міжнародній лондонський конференції Ukrainian Investment Roadshow, що відбулась 20-21 березня 2017 року. Концерн представив Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності Денис Гурак.

"Восени 2016 року "Укроборонпром" представив стратегію реформування та розвитку всієї оборонної галузі України. Ця реформа є інструментом залучення іноземних інвестицій, розширення  міжнародної кооперації та кінцевий перехід українського ОПК на міжнародні стандарти", – заявив Денис Гурак.

Вже сьогодні концерн виробляє нову та сучасну військову техніку, яка цінується на міжнародному ринку, постійно розширює список та географію іноземних партнерів, реалізує спільні проекти із компаніями-лідерами глобального ринку озброєнь.

Нагадаємо, “Укроборонпром” розробив стратегію реформування ОПК України, яка зокрема, передбачає внутрішній і зовнішній аудит. Він дозволяє отримати об’єктивний погляд на Концерн з боку провідних міжнародних експертів, сфокусуватися на ефективному використанні ресурсів, впровадити міжнародні стандарти управління та систему звітності. Це допоможе залучити нових інвесторів, запропонувати їм зрозумілий принцип входження в капітал, захистити самі інвестиції та створити унікальну ринкову пропозицію.

Серед інших ключових напрямків стратегії реформування ОПК від “Укроборонпрому”: кластеризація, корпоратизація, захист технологій і створення платформи інноваційних розробок.