"Укроборонпром" закликає підприємства-учасників Концерну оптимізувати витрати

Загальні збори директорів підприємств-учасників Концерну з керівництвом "Укроборонпрому", які пройшли 26 жовтня 2017 року, обговорили оптимізацію витрат підприємств-учасників Концерну.

"Враховуючи те, що "Укроборонпром" не може втручатися у внутрішню діяльність підприємств-учасників, маємо порекомендувати підприємствам більш відповідальніше ставитись до питання розподілу чистого прибутку. В тому числі – уникати закупівлі дорогих автомобілів для потреб підприємства.

Закликаємо направити чистий прибуток у розвиток підприємств, вихід на нові ринки, залучення постачальників та інші заходи, направлені на розширення виробництва". Говориться у повідомленні Загальних зборів.    

Під час Загальних зборів була детально розглянута ситуація з закупівлею КП "ШКЗ "Імпульс" службового автомобілю високого класу у рамках отриманого підприємством чистого прибутку у поточному році.

Керівництво "Укроборонпрому" висловило своє незадоволення цим рішенням директора КП "ШКЗ "Імпульс" та наголосило на неможливості подібного витрачання коштів державних підприємств, навіть в рамках фінансових можливостей.

Керівники підприємств також обоготворили проведення реформування оборонно-промислового комплексу України, яке передбачає проведення міжнародного аудиту за участю провідних західних компаній, корпоратизацію підприємств, а також створення Наглядових Рад. Керівники підприємств наголосили про повну підтримку цих заходів.