Укроборонпром залучає до трансформації Концерну профспілки авіаційної галузі та профільні асоціації

Державний концерн Укроборонпром залучає профільні асоціації у сфері авіаційної галузі, а також – представників всіх профспілкових організацій авіаційних підприємств Концерну до розробки стратегії трансформації.

Про це 23 квітня під час онлайн-конференції з профспілками повідомив Роман Бондар, заступник генерального директора ДК Укроборонпром з питань трансформацій.

Під час конференції Роман Бондар, який очолює в УОП Офіс трансформацій, презентував стратегію реформи Укроборонпром та розповів про етапи створення першого державного авіаційного холдингу, який об’єднає більшість підприємств авіаційної галузі, що перебувають в управлінні Концерну.

У Концерні також залучать до розробки галузевої стратегії ДП "Антонов", яке стане "серцем" майбутнього авіахолдингу, повідомив Роман Бондар.

"Оборонна галузь – складна еко-система, реформа якої потребує консультацій та врахування позицій великої кількості гравців. У авіаційних підприємствах Концерну працює близько 20 тисяч людей, і всі вони, вся галузь має виграти за результатами трансформації, яку ми розпочали в Концерні. Сьогодні в Концерні розпочато процес роботи над галузевими стратегіями, включно зі стратегією розвитку авіабудування. Цей процес відбуватиметься у тісній координації з ДП "Антонов" та профіспілками", – повідомив Роман Бондар.

"Саме тому і профільні асоціації авіаційної галузі, і представники профспілок будуть обов’язково залучені до процесу трансформацій.  У Концерні є принципове рішення: стимулювати відродження вітчизняного літакобудування, це – те, що держава має отримати у підсумку реформи Укроборонпрому", – повідомив Роман Бондар.

Подібна зустріч керівництва Концерну з представниками профспілкових організацій авіаційних підприємств зі складу УОП та галузевих асоціацій відбувається вперше. У ній взяли участь голова Профіспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич, голови профспілкових організацій ДАХК "Артем", ДП "Антонов", ДП "ХМЗ" ФЕД", ПрАТ "ФЕД".