"Укроборонпром" залучає фахівців до нових виробничих потужностей

ДК "Укроборонром" постійно розширює виробництво, створюючи нові робочі місця та випускаючи нову продукцію. Освоєння нових технологій та модернізація виробництва, яка реалізується "Укроборонпромом", вимагає нових професійних кадрів.

Лише за минулий рік підвищено кваліфікацію менеджменту, яка проводилась спільно з Thunderbird School of Global Management, яка є частиною Університету штату Арізона, а також завдяки іншим програмам у партнерстві з Міжнародним інститутом менеджменту в Києві. А наприкінці 2017 року у "Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського" було відкрито нову магістерську програму "Управління у сфері оборонно-промислового комплексу".

У свою чергу, для залучення висококваліфікованих робітників розширена комунікація з Державною службою зайнятості. Завдяки цьому лише у 2017 році на підприємствах "Укроборонпрому" було працевлаштувано 2,5 тисячі нових фахівців. Це 2,5 тисячі спеціалістів, які тепер працюють у оборонній галузі України.

У відповідності до підписаного 30 січня меморандуму між "Укроборонпромом" та Державною службою зайнятості, буде створена он-лайн База кадрового резерву. Це дозволить оперативного реагувати на потреби підприємств у кваліфікованих кадрах.

Також буде задіяна вся мережа центрів професійно-технічних центрів державної служби зайнятості та налагоджена постійна робота щодо організації заходів для майбутніх спеціалістів.

Необхідно зазначити, що за останні три роки на підприємствах "Укроборонпрому" пройшло практику більше 8 тисяч студентів, з них біля 600 були працевлаштовані. А завдяки лише одному новоствореному у 2017 році держпідприємстві "Електричні системи", генерується біля 2 тисяч нових робочих місць.