УКРОБОРОНПРОМ ЗАЛУЧИТЬ МОЛОДЬ ХАРКІВЩИНИ ДО РОЗВИТКУ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ УКРАЇНИ

ДК "Укроборонпром" підписав меморандуми про партнерство та співпрацю з п’ятьма головними вишами Харкова. Їх студенти відтепер зможуть брати безпосередню участь у розвитку обороноздатності України. Про це домовились представники ДК "Укроборонпром", Міністерства освіти і науки з керівництвом університетів.

Так, до ініціативи Концерну долучилися НТУ "ХПІ", ХНУ ім. В. Н. Каразіна, ХАУ ім. М. Є. Жуковського, ХНУ радіоелектроніки та ХУ Повітряних сил ім. І.Кожедуба.

"Від харківських наукових інститутів та університетів оборонна промисловість чекає не тільки наукових розробок, а й кваліфікованих фахівців, які зможуть втілити ці розробки в життя", – заявив Заступник генерального директора з виробництва та авіабудування "Укроборонпрому" Юрій Пащенко.

Концерн та вищі навчальні заклади співпрацюватимуть надалі у питаннях підготовки кадрів для підприємств оборонної галузі країни. Керівництво "Укроборонпрому" також влаштує зустрічі зі студентами університетів, ознайомить їх зі станом та перспективами розвитку ОПК. Студенти зможуть стажуватись, відбувати навчальні практики та втілювати власні ідеї, а фахівці заводів, у свою чергу, залучатимуться до визначення тематики курсових і дипломних робіт студентів. Випускники університету матимуть переваги при працевлаштуванні на підприємствах Концерну.

"Концерн продовжує вибудовувати свою діяльність за прикладом Заходу. Лише молоді та амбітні фахівці здатні вивести ОПК України на новий рівень. Саме тому наша задача – вже зараз повернути престиж працевлаштування в оборонній промисловості державі", – прокоментував нові домовленості "Укроборонпрому" заступник генерального директора з розвитку Артур Херувімов.

Нагадаємо, "Укроборонпром" налагодив співпрацю з провідними вищими навчальними закладами України. Зокрема, спільні дії Концерну та НТУУ "Київський політехнічний інститут" вилились у створення новітнього БПЛА для потреб Збройних сил.