"Укроборонпром" залучить ще 20 підприємств Херсонщини до програми імпортозаміщення та виконання ДОЗ

Державний концерн "Укроборонпром" збільшить коло партнерів серед підприємств  Херсонської області задля виконання програми імпортозаміщення російських комплектуючих та виконання Державного оборонного замовлення. Про це заявив Заступник генерального директор з розвитку Концерну Артур Херувімов 17 липня на нараді з керівництвом Херсонської ОДА.

"Херсонщина однією з перших долучилась до нашої програми імпортозаміщення. Нині наші підприємства співпрацюють з 39 підприємствами регіону незалежно від форми їхньої власності. Ще 20 запропонували свою продукцію та готовність приєднатись до кооперації з державним оборонним об’єднанням впродовж останніх двох місяців", – зауважив Артур Херувімов. 

Він додав, що за результатами 2016 року Концерн надав замовлення херсонським  підприємствам-суміжникам на загальну суму 169,6 млн грн. Це в 5 разів більше ніж в 2015 році.

"В рамках такої співпраці "Укроборонпром" стимулює та розвиває промисловий потенціал регіонів України. Наші замовлення – це інвестиції з боку державного виробника до середнього та малого бізнесу країни", – додав заступник.

Найбільша кооперація, невипадково, склалась з підприємствами-виробниками морської техніки – ХДЗ "Палада" має 12 партнерів серед херсонських підприємств, що не в складі "Укроборонпрому". А зважаючи на зміни, що відбулись в країні, та новий, прикордонний статус Херсонської області , стимулює співпрацю у виробництві безпілотної та бронетанкової техніки.

Нагадаємо, “Укроборонпром” – це більше 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює понад 80 тис. людей. Починаючи з квітня 2015 року , Меморандуми про співпрацю було підписано підприємствами 21 регіону і вже надали роботу майже 400 підприємствам України які виробляють понад тисячі найменувань для ОПК.