"Укроборонпром" запропонував іноземним послам 16 країн співпрацю з вітчизняним ОПК

Державний концерн здатен виготовляти новітню та сучасну техніку, модернізувати радянські зразки та забезпечити сервісне обслуговування своїх виробів. Про це говорив Заступник генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов на зустрічі з іноземними послами на заході в Національному університеті оборони України ім. І. Черняховського.

"Наші підприємства зробили суттєвий крок вперед: маючи досвід участі військової техніки в гібридній війні ми суттєво покращили та поглибили модернізацію існуючих зразків та розпочали виробництво новітніх зразків техніки. Вся ця техніка довела свою боєздатність на передовій", – зазначив Артур Херувімов у своєму виступі.

Можливості українських підприємств дозволяють модернізувати техніку радянських зразків, а також налагодити спільне виробництво озброєння, безпілотних літаючих апаратів, засобів зв’язку та продукції військово-морського призначення.

"Співпраця, яку ми пропонуємо – це набагато більше ніж просто забезпечення економічного зростання та безпеки" – прокоментував можливості співробітництва з Концерном Генеральний директор підприємства-спецекспортера ДГЗІФ "Укрінмаш" Сергій Слюсаренко.

В рамках програми перебування в Україні іноземних послів, акредитованих в нашій державі за сумісництвом,  7 червня в Національному університеті оборони України ім. І. Черняховського відбулась зустріч їхня із представниками ДК Укроборонпром. Вперше участь в подібному заході взяли 16 послів з країн Африки, Азії, Тихоокеанського регіону та Латинської Америки.

Шановні посли мали нагоду детально ознайомитись із напрямками роботи українських оборонних підприємств та зі зразками новітнього озброєння, що було представлено підприємствами Концерну –для заходу "Укроборонпром" влаштував спеціальну експозицію для іноземних гостей продемонструвавши понад 30 експонатів та презентував можливості розширення співпраці по різних напрямках.