"Укроборонпром" запропонував Transparency International долучитись до реформування Концерну

Держконцерн "Укроборонпром" запропонував міжнародній громадській організації з боротьби з корупцією Transparency International взяти участь у реформуванні Концерну. Така пропозиція пролунала під час зустрічі керівництва "Укроборонпрому" та Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, який був створений "Transparency International-Великобританія" та "Transparency International-Україна".

"Ми знаходимо сектор та досліджуємо його, знаходимо проблематику та даємо свої рекомендації, наполягаючи на тому, щоб вони були втілені у життя. "Укроборонпром" є основним фактором обороноздатності України та зараз знаходиться у стані реформування. Ми впевненні, що знайдемо спільну мову та розпочнемо співробітництво", – заявив під час зустрічі співголова комітету Драго Кос, колишній голова органу Ради Європи з антикорупційного моніторингу GRECO та діючий голова робочої групи Організації економічного співробітництва та розвитку з питань хабарництва.

Слід зазначити, що Комітет співочолює Олег Рибачук, голова Правління Centre UA, співініціатор руху "Чесно", колишній Віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції та Голова Адміністрації Президента. До складу Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони також входить Севгіль Мусаєва-Боровик, головний редактор інтернет-видання "Українська правда", Володимир Огризко, колишній Міністр закордонних справ, перший заступник Секретаря РНБО України, генерал-лейтенант Британської армії Тімоті Еванс, колишній командир Союзного корпусу швидкого реагування НАТО  та інші особи.

ti0002"Укроборонпром" розширює співробітництво з НАТО та розвивається у напрямі інтеграції у євроатлантичні інститути. Саме така співпраця є запорукою вдалого реформування оборонно-промислового комплексу, що є одним із головних завдань Концерну", – підкреслив під час зустрічі Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

ti0003Нагадаємо, що виконання державного оборонного замовлення 2016 року станом на 19 грудня знаходиться на рівні 99%. Про це повідомив Заступник Міністра оборони України, генерал-лейтенант Ігор Павловський під час підсумкової наради за результатами 2016 року, яка пройшла у Державному концерні "Укроборонпром".