"Укроборонпром" запрошує громадську організацію "Центр "Ейдос" на відверту розмову

ДК "Укроборонпром" пропонує громадській організації "Центр "Ейдос" відвідати заводи, долучитися до суспільного аудиту Концерну і особисто поспілкуватися з топ-менеджментом підприємства. Про це повідомили в прес-службі Держконцерну.

Концерн є найбільш зацікавленою структурою в прозорій роботі оборонної галузі України. Його менеджмент готовий суворо карати тих, хто намагається розбудовувати тіньові схеми всередині Концерну. У цьому питанні Держконцерн тісно співпрацює з правоохоронцями, журналістами та громадськими організаціями.

"Однак ми виступаємо проти політизації цих процесів. Ми знаємо, що наразі відбувається гарячий політичний дискурс між громадськими активістами і різними політичними силами. Але бажання втягнути в нього "Укроборонпром" – це безвідповідальність перед країною та її громадянами, які протистоять російські агресії та потребують новітнього озброєння на фронті", – наголосили в Держконцерні.

Нагадаємо, "Укроборонпром" систематично бореться з корупцією на підприємствах. У рамках цієї роботи в 2014 році була запущена антикорупційна програма. Вона передбачає внутрішній аудит та залучення зовнішніх аудиторів, співпрацю з державними і міжнародними інституціями, громадськими організаціями і ЗМІ.

За 2 роки Держконцерн провів 76 контрольних перевірок, видав 27 розпоряджень щодо усунення порушень, ініціював 25 службових перевірок. За результатами перевірок було виявлено порушень на загальну суму понад 496 млн грн. Відсторонено 12 керівників підприємств і притягнуто до відповідальності 29 посадовців, замішаних у корупційних схемах.

Держконцерн тісно співпрацює з правоохоронними органами і за 2,5 роки передав їм 158 матеріалів за результатами внутрішніх перевірок.