"Укроборонпром" запрошує силові відомства приєднатися до прозорого аудиту Держконцерну

ДК "Укроборонпром" запрошує представників силових відомств України приєднатися до прозорого аудиту Держконцерну. Про це заявили в прес-службі "Укроборонпрому".

"Держконцерн систематично проводить внутрішній і зовнішній аудит. У цьому процесі беруть участь активісти і громадські організації, зокрема, Transparency International Україна. "Укроборонпром" – повністю відкрита структура, націлена на результат. Тому ми вважаємо: чим більше людей і організації приєднаються до нашої антикорупційної програми, тим більш ефективною вона буде", – наголосили в Концерні.

Зокрема, "Укроборонпром" запрошує приєднатися до аудиту представників правоохоронних органів України та інших контролюючих структур. На думку Держконцерну, таке посилення команди незалежних аудиторів зробило би цей процес більш злагодженим і ґрунтовним. 

Нагадаємо, "Укроборонпром" систематично бореться з корупцією на підприємствах. У рамках цієї роботи в 2014 році була запущена антикорупційна програма. Завдяки успішній роботі цієї програми Концерн запобіг втраті 220 млн грн оборонних коштів протягом 2014-2016 років.

За 2 роки Держконцерн провів 76 контрольних перевірок, видав 27 розпоряджень щодо усунення порушень, ініціював 25 службових перевірок. За результатами перевірок було виявлено порушень на загальну суму понад 496 млн грн. Відсторонено 12 керівників підприємств і притягнуто до відповідальності 29 посадовців, замішаних у корупційних схемах.

Держконцерн тісно співпрацює з правоохоронними органами і за 2 роки передав їм 130 матеріалів за результатами внутрішніх перевірок. За 30 з них розпочато кримінальні провадження, ще 100 проходять перевірку.