"Укроборонпром" запросив депутатів особисто ознайомитись із станом ОПК безпосередньо на підприємствах

Держконцерн "Укроборонпром" запросив депутатів з Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції особисто ознайомитись із станом оборонно-промислового комплексу та безпосередньо на підприємствах провести виїзді засідання та отримати доступ до необхідних документів, в тому числі тими, що містять державну таємницю.

Ініціатива Держконцерна пов‘язана із тим, що попри передачу правоохоронним органам та народним депутатам 116 інформувань, які були зібрані під час внутрішніх перевірок Концерном, а також тривалість досудових розслідувань, на теперішній час відсутні відомості щодо адекватної проведеній роботі кількості встановлених винних осіб. 

Зараз у силах Концерну лише притягнути порушників до дисциплінарної відповідальності та передати зібрані матеріали у правоохоронні органи. На цей час своїх посад було позбавлено 25 керівників державних підприємств, ще 18 службових осіб – притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Концерн закликає народних обранців якомога швидше надати свої пропозиції для організації відвідин будь-яких підприємств-учасників Концерну.