"Укроборонпром" збільшує можливості для залучення до тендера щодо послуг, пов’язаних зі стратегічним розвитком, ширшого кола висококваліфікованих учасників

Тендерний комітет Державного концерну "Укроборонпром" із закупівель за процедурою "конкурентний діалог" послуг, пов’язаних зі стратегічним розвитком, прийняв рішення, що забезпечать розширення кола висококваліфікованих експертів, які матимуть можливість взяти участь у тендері щодо фінансового аудиту та стратегічного розвитку, завдяки уточненню кваліфікаційних вимог до учасників тендеру і продовженню строків для подання тендерних пропозицій до 11 грудня 2018 року.

Ці рішення ухвалені за результатами численних консультацій з експертним середовищем, представниками професійної спільноти, західними партнерами, тісної взаємодії з Незалежним антикорупційним комітетом з питань оборони (НАКО), копіткої роботи щодо зміни тендерної документації. Враховано всі основні зауваження потенційних учасників тендеру.

Вважаємо, що прийняті уточнення тендерної документації в частині вимог до учасників і технічного завдання (які вже опубліковано у системі "Prozorro"), залишаючи вимоги щодо високого якісного рівня послуг, дозволять залучити до тендера ширше коло провідних міжнародних компаній, особливо тих, які ще вагалися стосовно участі. А продовження строку подання – надасть можливість учасникам належно і якісно підготувати тендерні пропозиції. В свою чергу, Концерн розраховує на використання всіх переваг висококонкурентної закупівлі для обрання найкращих пропозицій.

Нагадаємо, що проведення такого масштабного незалежного дью дилідженсу та аудиту за найкращими світовими стандартами стане першим в історії України для державних промислових об’єднань. Завдяки цим заходам буде розроблено, зокрема, стратегію подальшого розвитку і дорожню карту для її впровадження, що стане найбільш дієвим засобом для розвитку оборонної промисловості, створення ефективної прозорої структури управління, запобігання корупційним ризикам тощо.