"Укроборонпром" збільшив експорт озброєння на 25%

Державний концерн "Укроборонпром" спромігся збільшити виробничі потужності, забезпечити 100% виконання державного оборонного замовлення та наростити експорт. Про це повідомив журналістам Заступник генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов на зустрічі з військовими аташе в Херсонській обласній державній адміністрації.

"За минулий рік ми збільшили експорт на 25% – з 570 млн дол. США до 770. При цьому ми повністю виконуємо внутрішні замовлення та забезпечуємо вітчизняні силові структури необхідним", – заявив Артур Херувімов.

Він додав, що такого результату досягнуто завдяки системній роботі на міжнародних ринках та співпраці із міжнародними партнерам.

Нагадаємо, що українській оборонно-промисловий комплекс розвивається та інтегрується у світовий сектор безпеки та оборони, а вектор реформ задля інтеграції в НАТО є незворотнім. Нині підприємства-учасники “Укроборонпрому” активно переходять на міжнародні стандарти роботи – 70% з них вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. Про це йдеться в оприлюднених результатах діяльності Концерну в 2016 році. 40 підприємств-учасників "Укроборонпром" отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення. Запровадження роботи з каталогом допомогло “Укроборонпрому” швидко знайти європейських постачальників на заміну російським.