"Укроборонпром" збільшив виробничі можливості випуску бронетехніки

ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", змонтував абсолютно новий цех для виробництва корпусів для БТР-3. Для цього підприємство організувало сучасне складально-зварювальне виробництво.

Завдяки налагодженню нового етапу виробництва, ДП "Київський бронетанковий завод" отримав можливість принципово, в рази, наростити виробництво, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства. Це є ще одним важливим кроком у розвитку українського виробництва бронетанкової техніки.

Зазначимо, що у квітні цього року "Київський бронетанковий завод" передав Національній гвардії України бронетранспортери БТР-3Е1. Ці бронемашини оснащені чотиритактним 6-ти циліндровим дизельним двигуном Deutz BF6M1015CP і автоматичною трансмісією Allison типу 3200SP.

Нагадаємо, що ДП "НТК "Завод точної механіки", який входить до складу ДК "Укроборонпром", на початку грудня достроково виконав державне оборонне замовлення та поставив останню партію гармат до військових частин Міністерства Оборони України.