"УКРОБОРОНПРОМ" ЗНОВУ ЗАЯВИТЬ ПРО СЕБЕ НА НАЙБІЛЬШОМУ АЗІЙСЬКОМУ РИНКУ ОЗБРОЄННЯ

Високотехнологічна зброя, авіатехніка та бронетехніка – все це представить ДК "Укроборонпром" на Міжнародній оборонній виставці "Defense & Security-2015". Виставка потрійного призначення (сухопутні війська, ВМС, ВПС) та внутрішньої безпеки, відома як одна з найвагоміших для азіатського ринку, триватиме від 2 до 5 листопада у місті Бангкок, Таїланд.

Головне завдання, яке поставив перед собою Концерн в рамках цієї виставки – всебічно розширювати співпрацю насамперед з Королівством Таїланд – країни, у якій вже нині на озброєнні перебуває техніка українського виробництва. Крім того, заплановано велику кількість перемовин з представниками інших країн. Делегацію "Укроборонпрому" очолить безпосредньо Генеральний директор – Роман Романов.

Цього року на виставці "Defense & Security-2015" свої розробки представлять підприємства-флагмани оборонно-промислового комплексу України. Офіційний експортер – ДК "Укрспецекспорт".

ДК "Укроборонпром" нині серйозно взявся за напрацювання експортного потенціалу, адже мова про прямі валютні надходження до бюджету України, а також можливість впровадження нових технологій у виробництво сучасної зброї та техніки. На виконання завдання Президента України увійти до п’ятірки країн-експортерів світу, УОП представлятиме протитанкові ракетні комплекси, новітню артилерію, перспективну авіаційну техніку та системи РЕБ.

Довідка: ""Defense & Security-2015"" – одна з найбільших виставок оборонної промисловості в Азійському регіоні, що Проводиться під патронатом Міністерства оборони Таїланду та Королівських Збройних Сил. Цьогоріч свою продукцію експонуватиме понад 400 провідних світових оборонних компаній з 50 країн світу.