"Укроборонпромівців", що відновлюють техніку в зоні АТО, відзначила Нацгвардія України

Фахівців ДП "Київський бронетанковий завод", які працюють у складі виїзних ремонтних бригад безпосередньо в зоні проведення антитерористичної операції, відзначили грамотами від командирів Національної гвардії України.  Відповідні документи вже передані на підприємство.

Як йдеться у самих документах, працівникам Київського бронетанкового заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром", подякували за "вагому допомогу військовослужбовцям, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на території Луганської області", а також за "ініціативу, витривалість і професіоналізм під час проведення ремонту бронетехніки".

"Київський бронетанковий завод" оснащує українське військо бронетранспортерами БТР-3 різних модифікацій. Машина пройшла дослідну експлуатацію безпосередньо на сході країни та отримала позитивні відгуки. "Цей бронетранспортер дуже добре продемонстрував себе під час бойових дій", – йшлось у заяві Президента України Петра Порошенка на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Минулого року на підприємстві організували сучасне складально-зварювальне виробництво для виготовлення корпусів БТР-3.  Відтепер "Київський бронетанковий завод" може принципово, в рази, наростити виробництво, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства. Це є ще одним важливим кроком у розвитку українського виробництва бронетанкової техніки.

Нагадаємо, що Державний концерн “Укроборонпром”, зважаючи на вкрай напружену ситуацію у зоні АТО, сформував додаткові мобільні ремонтні бригади для відновлення пошкодженої у боях техніки української армії. У ‎‎2014-2015 роках кількість мобільних ремонтних бригад, які працювали “у полі,” сягала 53. Силами фахівців Концерну за один тиждень відновлювали 100-150 одиниць бронетехніки та іншого озброєння у безпосередній близькості до передової лінії зіткнення.