"Укроборонсервіс" презентував армійцям Індонезії свої новітні розробки

На міжнародній виставці Indo Defence-2016 делегація ДП "Укроборонсервіс", що входить до складу ДК "Укроборонпром",  зустрілась представниками Командування Сухопутних військ Національної армії Індонезії.

Індонезійцям перш за все презентували новітній мобільний мінометний комплекс та обговорили можливості його постачання для Сухопутних військ Індонезії у майбутньому. Окрім цього "Укроборонсервіс" ознайомив господарів виставки з іншою своєю продукцією та можливостями виробництва.

Зазначимо, що “Укроборонпром” на виставці Indo Defence-2016 представив 37 експонатів від 16 підприємств-учасників Концерну. Окрім пошуку нових партнерів, задачею “Укроборонпрому” на цій виставці є налагодження обміну досвідом і технологіями, а також прискорення реалізації програми імпортозаміщення.

Indo Defence-2016 охоплює практично весь спектр озброєння і військової техніки, що застосовуються в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії. Виставка користується підтримкою Міністерства оборони Індонезії та визнаний в галузі як місце для презентації, навчання, спілкування та ведення бізнесу, де зустрічаються більш 20 тисяч відвідувачів-фахівців і понад 670 компаній з 49 країн, що демонструють новітні технології та системи.