"Укроборопнром" не має заборгованостей перед підприємствами Херсонщини та закликає ЗМІ не розповсюджувати сумнівну інформацію

"Укроборонпром" має повідомити, що ряд публікацій у регіональній пресі Херсонщини щодо, нібито, заборгованості підприємств-учасників Держконцерну перед АТ "Бериславський машинобудівний завод", ТОВ НВП "Херсонський машинобудівний завод", а також ПАТ "Херсонський завод карданних валів" – не відповідає дійсності.

Прес-служба закликає ЗМІ не розповсюджувати інформацію сумнівного характеру та просить ознайомитись з наступними фактами.

У офіційному листі від ДП "Бериславський машинобудівний завод" повідомляється, що підприємство не має жодної претензії до ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу "Укроборонпрому", уточнивши, що платежі "надходять своєчасно та в повному обсязі".

 

Щодо, нібито, боргу ТОВ НВП "Херсонський машинобудівний завод", то інформацію про це офіційно спростував особисто голова підприємства Олександр Олійник.

"На зустрічі з підприємцями і керівниками підприємств, що входять до ДК "Укроборонпром" і співпрацюють із ним, жодних питань щодо заборгованості не виникало. Всі питання вирішуються у робочому порядку, закриваються поступово. Тим більше, наше підприємство "Херсонмаш" співпрацює з "Укроборонпромом" на умовах 70-80% передоплати, тож питань у розрахунках немає. Ми зацікавлені розвивати стосунки. Звідки взялась інформація, що ми маємо претензії до "Укроборонпрому", не представляю, адже жодних коментарів ніяким журналістам і виданням не давав. Мабуть, хтось зацікавлений дестабілізувати обстановку в регіоні", – процитувало Олександра Олійника видання "Український південь".

Щодо, нібито, заборгованості бронетанкових підприємств, що входять до складу ДК "Укроборонпром", перед ПАТ "Херсонський завод карданних валів" у період з 2015 по 2016  роки, маємо повідомити наступне. Жодне бронетанкове підприємство Держконцерну протягом 2014-2017 років не замовляло у ПАТ "Херсонський завод карданних валів" жодної одиниці продукції.