"УКРОБОРОРНПРОМ" МОДЕРНІЗУВАВ ТАНКОВИЙ КУЛЕМЕТ

Відповідно до побажань українських військових з досвідом ведення реальних бойових дій, фахівці заводу "Маяк" модернізували танковий кулемет, зробивши його ще більш надійним та ефективним.

Встановлена на кулемет планка Пікатінні, гашетка та механічний приціл замість електроспуска надають можливість індивідуально налаштовувати зброю та вести прицільний вогонь по ворожих цілях.

Спеціалісти підприємства покращили й інші тактико-технічні характеристики кулемета: скорострільність – до 800 постр./хв; прицільну дальність – до більш ніж 2 км; початкову швидкість кулі – до 855 м/с.

Кулеметом можуть бути оснащені бронеоб’єкти, наприклад, в якості допоміжного озброєння танків. А також авіаційна та інша військова техніка.

Нагадаємо, що за рік роботи нового керівництва "УКРОБОРОНПРОМ" збільшив виробництво техніки у 36 разів в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

Довідка. ПАТ "Завод "Маяк" спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме тут розробили спеціальні бойові модулі для імпортних бронемашин "Хамві" та "Саксонів".