Уряд простимулює авіабудівну галузь України – Володимир Гройсман під час візиту на ДП "Антонов"

На ДП "Антонов", який входить до складу ДК "Укроборонпром", прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів робочу нараду із керівництвом Концерну та авіабудівного кластера України. Під час зустрічі голова Уряду наголосив на пріоритетності для всієї України авіабудівної галузі та заявив про стимулювання цього напряму Кабміном.

Під час наради увагу було приділено питанням реалізації міжнародних проектів, створенню нових зразків авіаційної техніки. Окремою темою обговорення став пошук шляхів розвитку вертольотобудування в Україні.

"Україна – одна з небагатьох країн у світі, де є повний цикл літакобудування. На українських підприємствах виробляються літаки, двигуни, авіоніка, яка не поступається, а за багатьма параметрами перевищує зарубіжні аналоги", – наголосив Володимир Гройсман.

Слід зазначити, що у червні 2016 року Держконцерн "Укроборонпром", у рамках стратегії реформування, створив на базі легендарного "Антонова" "Українську авіабудівну корпорацію", яка стала першим з п‘яти кластерів. Такий крок дозволяє прискорити реалізацію стратегічних для України проектів та дасть новий поштовх науково-технічному розвитку.

Нагадаємо, що у штаб-квартирі НАТО вперше розпочинаються "Дні українського оборонно-промислового комплексу", на яких "Укроборонпром" презентує Альянсу свої можливості.