В Укроборонпромі відбулося засідання ради директорів Концерну

В п’ятницю, 19 березня, Ради директорів Концерну розглянула, зокрема, заходи із забезпечення кібербезпеки Концерну.

Укроборонпром щодня стикається із кіберзагрозами – в середньому, щогодини на Концерн здійснюється три кібератаки. Це і так звані атаки підвищеної складності (англ. – advanced persistent threat, APT, – ред.), атаки "нульового дня", а також атаки з використанням вірусу типу "Троян" тощо.

"Завдяки сучасним підходам, кваліфікованим співробітникам та співпраці з провідними державними кіберцентрами, зазначені атаки було відбито", – заявив гендиректор Концерну Юрій Гусєв.

Також Концерн проводить роботи із запровадження кібераудиту на підприємствах-учасниках. Пілотний проєкт вже запущено на ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект", на черзі – Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова.

В рамках заходів з підвищення кіберзахищеності фахівці з інформаційної безпеки ДК "Укроборонпром" проводять огляд технічної можливості підключення всіх підприємств Концерну до системи захищених вузлів інтернет-доступу.

Крім того, під час сьогоднішнього засідання розглянуто низку інших питань, зокрема, антикризовий план, спрямований на відновлення та розвиток виробничих й інших потужностей Державного підприємства "Завод імені В.О. Малишева" (м. Харків), продукція і послуги якого мають стратегічне значення для потреб ЗСУ та користуються великим попитом на міжнародних ринках.

Довідково: Рада директорів Укроборонпрому є колегіальним органом управління, до складу якого входять генеральний директор Концерну, його заступники, а також представники учасників Концерну. Головою Ради директорів є генеральний директор Укроборонпрому.