В Укроборонпромі з жовтня навчатимуть працівників закупівлям через Prozorro

Фахівці Департаменту закупівель Державного концерну "Укроборонпром" та закупівельники його підтриємств-учасників з жовтня 2019 року розпочнуть навчання задля подальшого успішного проведення тендерів на Prozorro. Про це повідомила Директорка департаменту закупівель Концерну Надія Бігун.

"Prozorro – доведений інструмент підвищення ефективності закупівель. Наразі в Концерні вже існує фундамент проведення торгів на електронних майданчиках, а 8 підприємств розміщують свої тендери відкрито на Prozorro", – наголосила Надія Бігун.

Вона додала, що закупівельники Концерну та більшості його підприємств-учасників уже успішно реалізують закупівлі на електронних майданчиках та вміють користуватися відповідними інструментами. "Наша мета – якомога швидше навчити їх працювати саме у системі Prozorro. Таким чином ми залучимо ще більшу кількість постачальників до торгів та отримаємо найкращі ціни на відкритому, конкурентному ринку", – додала Бігун.

Нагадаємо, що 19 вересня 2019 року Генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абрамавичус назначив Надію Бігун Директоркою департаменту закупівель Концерну. Надія разом з командою чемпіонів МЕРТ розробляла і впроваджувала в Україні систему електронних закупівель Prozorro та електронних каталогів Prozorro-Маркет, працювала в АТ "Укрпошта", де успішно централізувала закупівлі 27 регіональних дирекцій компанії.