Відкриті випробування автоматичних карабінів M4 – WAC-47

Перша українська партія автоматичних карабінів M4 – WAC-47  готові для випробувань. Виготовлення нової зброї є спільним проектом між ДП "Укроборонсервіс", що входить до складу "Укроборонпрому", та американської компанії Aeroscraft. Саме WAC-47 має стати справжньою стрілецькою системою у відповідності до стандартів НАТО.

Демонстрація автоматичних карабінів M4 – WAC-47  пройде на полігоні Національної Гвардії України біля Нових Петрівців (Київська область) 5 жовтня у присутності представників РНБО, Генерального директора ДК "Укроборонпром" Романа Романова, а також керівників ДП "Укроборонсервіс" та Aeroscraft.

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 17:00 4 жовтня, надіславши ПІБ та контактну інформацію журналістів на електронну pr@ukroboronprom.com. Наявність журналістського посвідчення та паспорту обов’язкова.

Для представників ЗМІ буде організовує трансфер до місяця події та назад до Києва. Виїзд 5 жовтня о 09:00. Збір акредитованих представників ЗМІ буде проходити біля головного офісу ДК "Укроборонпром" (вул. Дегтярівська, 36).

З будь яких питань просимо звертатись до прес-служби ДК "Укроборонпром" за телефоном – +380 (44) 586-24-72. Для координації безпосередньо на місці – 067 742 86 70

Просимо зважити на те, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.