ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНАЖЕРНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ВЕРТОЛЬОТЧИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

ПРЕС-АНОНС

 

 

28 лютого у м. Кременчук Полтавської області пройде відкриття передового навчально-тренажерного центру для пілотів сучасних, в тому числі бойових, вертольотів сімейства "Мі", який був створений за результатами тривалої співпраці між ДК "Укрспецекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", та НВО "Авіа".

Цей сучасний центр, сертифікований відповідно до вимог найвищих міжнародних стандартів, дозволяє пілотам, у безпечних умовах, без ризику для життя та витрачання ресурсу вертольотів, вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки під час складних погодних умов та довести до автоматизму дії у аварійних ситуаціях. Окрім того, тренажерний комплекс дозволяє відпрацювати застосування озброєння та використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони противника. Можливості комплексу також можуть застосовуватись для навчання пілотів цивільної авіації.

Важливо зазначити, що такі тренажерні комплекси є основою льотної підготовки молодих пілотів, які за допомогою нього отримають базові навички керування технікою на практиці.

Навчання льотного складу на сучасних тренажерах дозволяє вивести його підготовку на якісно новий рівень. Застосування найсучасніших технологій та передових рішень дозволяє максимально наблизити тренажерний політ до реального. 

Такі навчально-тренажерні комплекси дозволяють вивести програму підготовки українських вертольотчиків на новий передовий рівень, який зараз собі можуть дозволити лише найбільш передові збройні сили та світові гіганти авіабудування.

Церемонія відкриття навчально-тренажерного центру відбудеться 28 лютого о 14:00 на території НВО "Авіа", м.Кременчук, вул. Ярмаркова, 35-Б.

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 15:00 27 лютого, надіславши ПІБ та контактну інформацію журналістів на електронну адресу pr@ukroboronprom.com. Наявність журналістського посвідчення обов’язкова. Збір журналістів для трансферу – 28 лютого о 08:00 на прохідній ДК "Укроборонпром", м. Київ, вул. Дегтярівська 36.

Просимо зважити на те, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.