Вінницький 45-ий експериментальний механічний завод отримав нового директора

Переможцем відбору на посаду директора державного підприємства “45-ий експериментальний механічний завод” (м. Вінниця) став 61-річний Микола Ляпун. Нового очільника вже представлено колективу заводу.

Серед усіх претендентів на цю посаду кандидатура Миколи Ляпуна найбільше відповідає висунутим вимогам, як і представлені ним стратегічне бачення розвитку підприємства та плани першочергових кроків його як керівника підприємства.

Його попереднім місцем роботи було ДП "Харківський завод спеціальних машин", що входить до складу ДК "Укроборонпром", де Ляпун обіймав посаду першого заступника директора. За час його роботи на підприємстві план товарного випуску продукції виконувався у повному обсязі.

Микола Ляпун побудував свою кар’єру у сфері автомобілебудування, раніше пройшовши шлях від електромонтера-ремонтника Кременчуцького автомобільного заводу до директора Торгового дому ХК "АвтоКрАЗ". Забезпечував постачання спеціальних автомобілів на експорт та до Збройних сил України, організовував виробництво і налагоджував комерційну діяльність.

45-ий експериментальний механічний завод спеціалізується на виробництві засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів, деталей і приладдя для них, а також на технічному обслуговуванні й ремонті.

Нагадаємо, що конкурс на посаду директора підприємства було оголошено після того, як його ексочільник, 73-річний Микола Чумак, пішов на заслужений відпочинок у лютому 2021 року.