ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ОЛЕГ УРУСЬКИЙ ЗДІЙСНИВ РОБОЧУ ПОЇЗДКУ НА ПІДПРИЄМСТВА УКРОБОРОНПРОМУ

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський у рамках робочої поїздки на Житомирщину та Хмельниччину відвідав державні підприємства "Житомирський бронетанковий завод", "Шепетівський ремонтний завод", "Новатор", "Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки", що входять до складу Державного концерну “Укроборонпром”.

Під час візиту на підприємства віце-прем’єр-міністр ознайомився із виробничими потужностями, ходом виробничого процесу, існуючими технологічними можливостями та поточним станом роботи. Було обговорено плани подальшого розвитку, основні напрямки діяльності, а також проблемні питання, які наразі існують на підприємствах.

У складі делегації також був присутній в.о. генерального директора ДК “Укроборонпром” Ігор Фоменко.

На ЖБТЗ особливу увагу було приділено вчасному виконанню та якісному ремонту і модернізації техніки, згідно з Державним оборонним замовленням в умовах пандемії.

Як заявив очільник підприємства Олексій Жуковець, незважаючи на спад ринку гусеничної бронетехніки, житомирський завод має гарні перспективи щодо отримання замовлень на капітальний ремонт та модернізацію БМП-1/2, БМД-1/2 та інших моделей гусеничної бронетехніки.

В ході візиту на “Шепетівський ремонтний завод” пан Уруський обговорив з керівництвом підприємства перспективи вирішення нагальних проблем заводу та його подальшого розвитку. Також віце-прем’єр ознайомився з технікою, яку виробляє підприємство. Зокрема новітньою реактивною система залпового вогню БМ-21УМ “Берест”.

Основною темою візиту віце-прем’єра на хмельницький ДП “Новатор” стало актуальне під час пандемії коронавірусу питання виробництва апаратів штучної вентиляції легенів. Делегації було презентовано неінвазивний мобільний апарат ШВЛ, який планують виготовляти на підприємстві за швейцарською технологією.

Під час візиту на Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки”, де виготовляють артилерійсько-стрілецьку зброю для усіх видів бронетехніки ЗСУ, Олег Уруський оглянув виробничі потужності заводу та його матеріально-технічну базу.

“Наше завдання – завантажити підприємства Укроборонпрому замовленнями в інтересах Збройних Сил України. Я побачив рішучу готовність підприємств їх виконати, як і готовність працювати на експорт”, – зазначив Олег Уруський.

“Максимальне забезпечення сил безпеки і оборони держави озброєнням та військовою технікою – у визначені терміни, із відповідною якістю та в межах бюджету – це найголовніше завдання Концерну”, – додав В.о. генерального директора ДК “Укроборонпром” Ігор Фоменко.