Володимр Гройсман позитивно оцінив вклад "Житомирського бронетанкового заводу" в обороноздатність України

Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман, сьогодні 30 березня, відвідав ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укробонпром", який спеціалізується на виготовленні, модернізації та ремонті бронетехніки.

Володимр Гройсман особисто оцінив новітні розробки, які виготовлені фахівцями "Житомирського бронетанкового заводу", приділивши особливу увагу програмі глибокої модернізації БМП для Збройних Сил України, яка зараз вийшла на фінальні етапи заводських випробувань та програмі ремоторизації та переозброєння БТР-70, який отримав замість застарілої силової установки двигун від американського гіганту General Motors та сучасний бойовий модуль.

"Наш перший пріоритет, наше головне завдання – це розвиток національної економіки, який здійснюється на таких підприємствах, як "Житомирський бронетанковий завод", де створюється національний продукт. Завдяки тому, що ми зробили чіткий пріоритет на імпортозаміщення, на розвиток промисловості, цей завод отримає замовлення у 2,5 рази більше, ніж у минулому році", – заявив Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також Прем‘єр-міністр України оглянув виробничі потужності підприємства, які задіяні у створені новітніх БТР-4, що постачаються до Збройних Сил України. А також цехи, де проходить відновлення бронетехніки, що отримала пошкодження у зоні АТО, проходить планові капітальні та регламентні ремонти.

"Сьогодні "Житомирський бронетанковий завод" демонструє успішну роботу на всіх напрямах. Ведуться нові розробки, які дозволяють перетворити ще радянську БМП у надсучасний комплекс озброєння, якісно підвищити бойові властивості БТР-70 та іншої техніки. Колектив заводу у найкоротший строк зміг опанувати та розгорнути виробництво корпусів для БТР-4. За час АТО житомирські зброярі здійснили 128 виїздів до наших військових для надання допомоги та ремонту техніки прямо у "полі", не говорячи вже про сотні одиниць озброєння, які були виготовлені у цехах заводу та відновлені під час планових ремонтів", – підкреслив очільник Концерну Роман Романов.

"Зараз ми наполегливо працюємо над кількома важливими проектами, серед них вже публічними стали два. Перший – це глибока модернізація БМП до рівня сучасної бойової машини. Вона оснащена німецьким двигуном, тепловізором, додатковим захистом, новітнім бойовим модулем з цілим арсеналом озброєння від автоматичної гармати до високоточного ракетного озброєння. Другий – підвищення бойових властивостей БТР-70, який отримає американський двигун General Motors, додатковий захист та нове озброєння у вигляді бойового модулю "Шквал". У порівняні зі старою версією, потужність силової установки зростає більше ніж на 10%, броньований захист стане відповідати стандарту НАТО STANAG-4569 Level 2, а замість двох кулеметів 14,5-мм та 7,62-мм калібрів з‘явиться повноцінне сучасне озброєння у вигляді 30-мм автоматичної гармати, протитанкових ракет "Бар‘єр", автоматичного гранатомету та кулемету", – розповів в.о. директора ДП "Житомирський бронетанковий завод" Михайло Мосін.

Нагадаємо, що військовослужбовці 54-го окремого розвідувального батальйону Збройних Сил України та волонтери нагородили колектив ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", за вагомий внесок в укріплення обороноздатності країни.