Володимир Гройсман оцінив ефективність використання KPI у кадровій політиці "Укроборонпрому"

Новий менеджмент врятує Харківський авіаційний завод – про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 23 лютого під час свого робочого візиту до Харкова.

У спілкуванні зі ЗМІ після проведення робочої наради по авіаційній галузі він заявив: – "Нещодавно Укроборонпром змінив менеджмент компанії, і я вважаю, що це має стати першим кроком, щоб вивести компанію з кризи".

Державний концерн "Укроборонпром" за незадовільними результатами KPI (ключових показників ефективності) у 2016 році змінив керівний склад Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХАЗ), – новий директор Олександр Кривовоконь розпочав роботу 22 лютого.  

Кожен директор підприємства-учасника Державного концерну "Укроборонпром" отримує чіткі завдання, а їхня робота оцінюється відповідно до виконання ними KPI, які передбачають фокус на результаті, а не на процесі.

Держконцерн  розпочав ротацію керівного складу своїх ключових підприємств. Це практика європейської системи менеджменту в секторі безпеки. За результатами перших моніторингових оцінок, визначено ротацію керівництва 14 підприємств, це біля 25% від ключових підприємств. Такі рішення приймаються на GM-meeting керівництва Концерну – Заступники генерального директора та директори департаментів "Укроборонпрому" подають свої оцінки діяльності керівництва підприємств за результатами перевірок всіх напрямків діяльності.