Всі домовленості "Укроборонпрому" з Таїландом в силі – Роман Романов

Державний концерн "Укроборонпром" виконує у штатному режимі всі міжнародні зобов’язання перед Таіландом. Про це заявив Генеральний директор оборонно-промислового об’єднання Роман Романов.

Я хочу заспокоїти громадськість та наших виробників – інформація, що була опублікована в ЗМІ щодо нібито втрати "Укроборонпромом" тайського замовника не відповідає дійсності. Концерн виконує всі свої експортні замовлення та виконає всі плани по міжнародним домовленостям з Тайландом", – розповів Роман Романов, відповідаючи на запитання представників ЗМІ.

Вчора, 29 березня,  "Укроборонпром" та вся країна знову зіштовхнулись з фактом інформаційної атаки. "Ситуація коли одне ЗМІ пише новину зі словами "можливо", наступне вже нехтує цим, а потім інформація взагалі поширюється як офіційна є неприйнятною. Я дуже прошу відповідальніше ставитись до речей, що мають прямий вплив на міжнародний імідж всієї країни", – додав Генеральний директор "Укроборонпрому".

Нагадаємо, що Державний концерн офіційно спростував інформацію щодо розриву контрактів з Королівською тайською армією. Нині військова техніка виробництва Державного концерну “Укроборонпром”, а саме бронетранспортери БТР-4Е,  успішно пройшла процес стандартизації і може бути закуплена Таїландом.