Випробування нової зброї для української армії – відео стрільб з повітря

Нова українська зброя, яка виготовляється підприємствами-учасниками ДК "Укроборонпром" пройшла чергове випробування на полігоні Збройних сил України на Київщині.

У стрільбах, які відбулись 11 листопада, були задіяні 82-мм міномети КБА-48М1 від "КБ Артилерійського озброєння", М-120-15 "Молот", калібром 120-мм та 60-мм міномет за стандартом НАТО, які виготовляєються на ПАТ "Завод Маяк", а також різноманітне стрілецьке озброєння, включаючи великокаліберні снайперські гвинтівки. 

Під час випробувань були присутні народні депутати України, члени Комітету з питань нацбезпеки, в тому числі екс-командир батальйону "Днепр-1" Юрій Береза та представники Міноборони, які відмітили високу якість української зброї.

Окрім того, на полігон прибули і українські журналісти, серед яких, нажаль, не було авторів критичних, але малопрофесійних матеріалів.

Нагадаємо, що ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до Держконцерну "Укроборонпром", у ініціативному порядку, із залученням приватних підприємств, розробив бойовий модуль "Вій". Він може встановлюватись на легку бронетехніку, в тому числі і на "Дозор-Б", що значно посилює вогневу міць таких машин.

Однією з головних особливостей "Вію", завдяки використанню 23-мм гармати ГШ-23 є високий темп стрільби, у 3000 пострілів за хвилину, тобто, у ворога за одну секунду вилітає 50 снарядів. Дивитись відео.