Виставка LIMA-2019: "Укроборонпром" займає нові позиції на ринках Південно-Східної Азії

У Малайзії 26 березня стартувала міжнародна виставка військово-морської та авіакосмічної промисловості LIMA-2019, на якій ДК "Укроборонпром" демонструє можливості української оборонної промисловості та проводить перемовини з ключовими партнерами у Південно-Східній Азії.

Експозиція українських оборонних підприємств зосереджена на найбільш перспективній у цьому регіоні авіаційній, радіолокаційній та військово-морський техніці, бронетранспортерах та передовому високоточному озброєнні.

Під час виставки вже відбулись зустрічі з ключовими партнерами України, які розглядають можливості заміни російської техніки та комплектуючих, у зв‘язку із численними санкціями проти країни-агресора.

"Укроборонпром" пропонує своїм партнерам українське озброєння, яке має кращі характеристики на противагу російському озброєнню. Зокрема під час зустрічі Генерального директора Концерну Павла Букіна з Командувачем Сухопутних військ Ахмадом Хасбулахом (Dato’ Seri Panglima Hj Ahmad Hsabullah bin Hj Mohd Nawawi), були обговорені переваги українського протитанкового ракетного комплексу "Скіф" над російським "Корнетом", а також розробки "НВК "Іскра", який виготовляє передові радіолокаційні станції.

Також керівник "Укроборонпрому" провів переговори із Командувачем Військово-повітряних сил Камбоджі Соеунгом Самнангом (Soeung Samnang) щодо питань ремонту авіаційного парку Камбоджі силами українських авіаційних підприємств.

Окрім того, під час виставки, яка триватиме до 30 березня, планується провести ряд переговорів з представниками оборонних відомств країн Південно-Східній Азії щодо постачань керованих ракет повітря-повітря, колісної броньованої техніки, а також розгортання спеціальних центрів з ремонту авіаційної техніки силами українських фахівців.