Як "Укроборонпром" перевіряє танки перед відправкою до Збройних Сил України – відео

ДП "Харківський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", спеціалізується на відновлені та ремонті основних бойових танків Т-64 та Т-80 та усіх їх модифікацій, які знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.

Кожен танк, після отриманих  ним  пошкоджень  або відпрацювання передбаченого  ресурсу,  на підприємстві проходить складну процедуру відновлення – регламентний  або капітальний ремонт.

На практиці це означає, що танк, фактичною, отримує нове життя", його розбирають, після чого усі системи, вузли, агрегати, та окремі деталі перевіряють на відповідність їх конструкторській  документації. Перевірені, а при необхідності відремонтовані чи замінені  складові, поступають на збирання танків.

Такий ремонт танків вимагає наполегливої та злагодженої праці колективу фахівців ДП "Харківського бронетанкового заводу", які тільки за 2016 рік на підприємстві відремонтували близько 60 танків. Цей налагоджений процес проходить кожного дня, завдяки чому Збройні Сили України вчасно отримають боєздатну техніку, яка допомагає їм боронити країну.

_DSC4474

Важливо відмітити, що після завершення кожного етапу ремонту, танки, під контролем представників замовника – військових представників, проходять  передбачені тестування, під час яких перевіряється якість виконаних робіт. Саме цей процес і зафільмувала прес-служба "Укроборонпрому".

Танк Т-64, який прибув на ДП "Харківській бронетанковий завод" для проходження регламентного ремонту, пройшов повний комплекс  робіт із відновлення силової установки та систем забезпечення її роботи, вузлів та агрегатів трансмісії, комплексу  озброєння в тому числі і керованого. Одночасно з цим, були проведені роботи для встановлення динамічного захисту.

_DSC4485
Для тестування результатів ремонту всіх систем, машина була направлена на спеціальний танкодром, де фахівці заводу та представники  Міністерства оборони України, перевіряли роботу машини у різних режимах експлуатації. Враховуючи необхідність тестування лише ходових властивостей танку після ремонту, машина ще не була оснащена сучасним навісним динамічним захистом. Цей захист буде встановлено перед завершальним етапом приймально-здавальних випробувань, за результатами яких, буде прийнято рішення про повноту та якість проведеного ремонту.

_DSC4487

Під час перевірки було доведено високу якість робіт, які проводять фахівці ДП "Харківський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром". А сама машина була передана спеціалістам заводу для перевірки озброєння і підготовки її до тестових стрільб, після яких машина направиться на завершальний етап випробувань. А відремонтований та оснащений повним комплектом захисту Т-64 буде передано до Збройних сил України.