Заходи з презентації демонстраційного польоту нового тактичного БпЛА, розробленого ДП "АНТОНОВ"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на заходи з презентації демонстраційного польоту нового тактичного безпілотного літального апарату (БпЛА), розробленого ДП "АНТОНОВ", що входить до складу ДК "УкрОборонПром". Цей БпЛА створено для оснащення перспективного мобільного тактичного безпілотного авіаційного комплексу (ТБпАК), шифр "Горлиця", для потреб Сухопутних сил Збройних сил України. Він складатиметься з чотирьох таких БпЛА, наземної станції керування та засобів забезпечення старту та посадки літальних апаратів, їх транспортування та ремонту.

ТБпАК призначений для ведення повітряної оптико-електронної розвідки, вдень та вночі, в простих та складних метеоумовах, передачі на командний пункт бригади (батальна) розвідувальної інформації про цілі (об’єкти) супротивника для забезпечення ефективного застосування механізованих (танкових) бригад, дивізіонів ракетних військ та артилерії, а також ескадрилій армійської авіації Сухопутних військ.

Заходи розпочнуться 8 листопада 2017 року об 11:00 на території льотно-випробувальної бази ДП "АНТОНОВ" (смт. Гостомель).

З питань акредитації просимо звертатися до прес-служби ДП "АНТОНОВ" за телефонами: 454-33-48; (050) 446-57-48; e-mail: press@antonov.com.

Для участі в заходах просимо мати при собі посвідчення співробітників ЗМІ та паспорт громадянина України.