Засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО – співпрацю з Альянсом буде посилено

Спільна робоча група Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва сьогодні, 23 травня, провела 26-те засідання, яке пройшло в Національному університеті "Одеська морська академія".
 
Під час заходу було обговорено низку питань, зокрема щодо політики оборонно-технічного співробітництва, а також реформування оборонно-промислового комплексу України.
 
"Спільна робота "Укроборонпрому" з  НАТО є одним з ключових завдань забезпечення обороноздатності України. Це глобальна задача, яка складається з окремих етапів, виконання яких дозволяє Україні в потрібний момент вже бути технічно готовою до вступу до Альянсу, щоб нам залишалося тільки юридично все оформити. Сьогодні до Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва були внесені зміни, які значно розширюють нашу спільну роботу. Вони направлені, в тому числі, на реформування Концерну, реалізації ключових програм, зокрема тих, які проходять у рамках Промислово-дорадчої групи НАТО (NIAG)", – повідомив Генеральний директор Концерну Павло Букін.
 
Нагадаємо, що зараз підприємства-учасники "Укроборонпрому" активно переводять виробничі потужності на натівські стандарти. Така співпраця є однією з головних умов розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.
 
На сьогодні велика кількість підприємств "Укроборонпрому" також наполегливо працює у напрямку сертифікації підприємств за стандартом AQAP (Allied Quality Assurance Publications) 2000 серії. Розвивається і пряма участь підприємств "Укроборонпрому" у програмах НАТО, починаючи від досліджень у рамках NIAG та приєднання до бази постачальників NSPA, до отримання сертифікатів НАТО з модернізації бойових літаків та гелікоптерів.