"Завод 410 ЦА" нагороджений відзнакою – кращий експортер 2016 року

ДП "Завод 410 Цивільної авіації", який входить до складу ДК "Укроборонпром" і є одним з провідних підприємств авіаційного кластеру, отримав нагороду в номінації "Кращий експортер року" серед великих підприємств міста Києва в галузі "Виробництво машин і устаткування". Нагорода була визначена Київською торгово-промисловою палатою за результатами фінансово-господарської діяльності підприємства у 2016 році.

Нагородження відбулось під час виставки-презентації промислової продукції київських виробників "Зроблено в Києві", яку відкрили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Київський міський голова Віталій Кличко. Виставка була організована КМДА з метою стимулювання розвитку експортно-орієнтованого виробництва у місті Києві, сприяння підвищенню престижу київських виробників на світовому ринку, збільшенню обсягів експорту, підвищення якості та конкурентоздатності експортної продукції. Нагорода була вручена Першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Геннадіем Плісом генеральному директору заводу Віктору Ганькевичу.

Основна спеціалізація "Завод 410 ЦА" – роботи з відновлення та ремонту літаків сімейства “Ан”: Ан-24, Ан- 26, Ан- 30, Ан- 32, Ан-72 та Ан-74. Ці машини використовуються Збройними силами України, Національною Гвардією та Прикордонною службою, а також закордонними арміями та цивільними користувачами по всьому світу. А також є провідним підприємством в Україні, яке здійснює капітальний ремонт двигунів Д-36. Окрім того, на заводі розпочата програма по капітальному ремонту та модернізаціії вертольоту Мі-8Т до типу Мі-8МСБ.

А висока якість робіт "Заводу 410 ЦА" підтверджується і тим, що у 2016 році підприємство успішно пройшло чотири ресертифікаційні та наглядові аудити на відповідність міжнародним сертифікатам ISO-9001, NATO AQAP-2120 та авіаційним правилам PART-145, частині 145В Міністерства оборони України.

Необхідно зазначити, що ДП "Завод 410 ЦА", що входить до складу ДК "Укроборонпром" стрімко розвивається. За 2014-2016 роки підприємство збільшило чистий прибуток на 638%. У 2016 році чистий прибуток склав 150,2 млн грн, тоді як у 2014 році підприємство отримало збиток на рівні 23,5 млн грн.

Нагадаємо, що прес-служба "Укроборонпрому" підготувала спеціальний фоторепортаж, показавши головні етапи ремонту та відновлення крилатих машин на ДП "Завод 410 Цивільної авіації".