"Завод 410 ЦА" змушений в суді доводити правомірність звільнення колишніх менеджерів

В понеділок, 10 липня 2017 року, в Голосіївському районному суді м. Києва відбудеться новий раунд в протистоянні ДП "ЗАВОД 410 ЦА", що входить до складу ДК "Укроборонпром", зі звільненими з керівних посад державним підприємством колишніх "ефективних" менеджерів. 

Об 11:00 розпочнеться розгляд справи за позовом колишнього працівника цього підприємства Андрія Нечаєва – він через суд, не без допомоги колишнього народного депутата України та колишнього Першого заступника голови комітету ВР України з питань правосуддя (2007-2012р.), "близький друг сім’ї" в.о. голови суду Шкірая М.І. – Юрія Кармазіна, вимагає поновити його на посаді заступника технічного директора з експлуатації будівель і споруд та виплатити грошову компенсацію за час, так ним названого, вимушеного прогулу. Пане Нечаєв був звільнений  11 травня 2017 року за прогули без поважних причин (п. 4 ст. 40 КЗпП ).

Цей конфлікт, що вже перенесений в юридичну площину та доведений до суду, є проводженням опору з боку всіє колишньої команди "чесних" менеджерів державного авіаційного підприємства. Зміна керівництва ДП "ЗАВОД 410 ЦА" відбулась 16 червня 2016 року. Це рішення було спричинено саботажем роботи заводу та ігноруванням  співпрацювати з ДК "Укроборонпромом", невиконанням Наказів, протидії виконанню органом управління своїх статутних повноважень, а також, найголовніше, небажанням працювати прозоро та відкрито.

Це звільнення також намагались скасувати через суд, насамперед завдяки протекції Сергію Подрєзі. Остаточна крапка в цій справі була поставлена 20 вересня 2016 року, коли Солом’янський районний суд м. Києва визнав правомірним розрив робочого контракту Державного концерну "Укроборонпром" з минулим очільником заводу 410 цивільної авіації. Нині, ті самі люди і знову через суд борються за збереження "своїх" на керівних посадах держаного підприємства.

В час той час, коли "ЗАВОД 410 ЦА" нарощує темпи модернізації військових транспортників АН-26 для наших військових, системно збільшує кількість замовлень , публічно звітує про отримання у 2016 році чистого прибутку обсягом 150,2 млн грн, тоді як у 2014 році підприємство отримало збиток на рівні 23,5 млн грн, колишні його управлінці хочуть, щонайменше, залишитись причетними  до  таких успіхів, а найбільше – повернути собі змогу паразитувати в державному секторі економіки. Позиція заводу була чітко визначена відповідними Наказами про звільнення таких людей.

Ми запрошуємо представників ЗМІ долучитись до публічного розгляду цієї резонансної події. Наголошуємо, що засідання відкрите – всі охочі можуть приєднатись до процесу розгляду справи проти стратегічного державного підприємства України.