ЗАВОД "МАЯК" ПРОДЕМОНСТРУЄ ЯК НАРОДЖУЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКИЙ МІНОМЕТ

Перший вітчизняний міномет 120мм "Молот" – розробка ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром" – системно надходить до українського війська та посилює міць вітчизняної армії. Ця розборка українських зброярів була відмічена експертами та вивела "Укроборонпром" до ТОП-10 найбільш інноваційних компаній в державі.

Фахівці заводу "Маяк" нині розробляють новий міномет калібру 60мм у відповідності до стандартів НАТО.

У зв’язку з цим, Концерн ініціює відвідини підприємства-виробника сучасної зброї  та запрошує журналістів оглянути повний цикл її створення та виробництва. Також, на території заводу відбудеться відстріл піхотного кулемету 7,62 мм.

Запрошуємо відвідати ПАТ "Завод "Маяк" 4 серпня об 11:00 (м. Київ, п-т С. Бандери (Московський) 8). Пропонуємо оглянути цехи та етапи виробництва військової техніки, поспілкуватись з військовими, що в майбутньому будуть нею користуватись, та працівниками і керівництвом підприємства.

 

Просимо акредитуватись до 18:00 3 серпня, надіславши  ПІБ та контактну інформацію журналістів на ел. адресу pr@ukroboronprom.com. Наявність журналістського посвідчення є обов’язковим.