ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019: "УКРОБОРОНПРОМ" ВПЕРШЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ 6 НОВІТНІХ РОЗРОБОК ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК

XVІ Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2019" розпочала свою роботу 8 жовтня 2019 року. 36 підприємств-учасників Державного концерну "Укроборонпром" представляють на міжнародному форумі широкий спектр продукції військового та подвійного призначення. Загалом Концерн експонує 135 експонатів, серед яких 13 натурних зразків крупногабаритної військової техніки.  

Флагманом цьогорічної виставки від Концерну є натурний зразок Ракетного комплексу "НЕПТУН" у складі трьох одиниць: уніфікована пускова машина, транспортно-заряджальна машина та рухомий командний пункт, який вперше представляє ДП "ДККБ "Луч".

Крім того, на стенді вперше представлені наступні зразки:

Радіолокаційна станція 90К6Е від КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра". Цей мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах.

Інфрачервона головка самонаведення від ДАХК "Артем". Вона призначена для авіаційних ракет типу "повітря-повітря", забезпечує виявлення, захват та автоматичне супроводження тепловипромінюючих повітряних (наземних) цілей вдень і вночі під усіма ракурсами, на фоні земної (водної) поверхні і при активній протидії противника, а також формування команд і сигналів, необхідних для пуску ракети та самонаведення її на ціль.

Оптико-прицільна станція ОПСН-І від ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що  розроблена спільно з ДП "ДККБ "Луч". Станція оснащена потужною телевізійною та тепловізійною оптикою, лазерним каналом управління протитанкової ракети та далекоміром, що дозволяє виявляти цілі та наводити на них високоточне озброєння. Може встановлюватись на різні види військової техніки, зокрема на легко броньовану та броньовану техніку, безпілотні літальні апарати, вертольоти та корабельні прицільні комплекси.

Універсальна керована ракета РК-10 від ДП "ДККБ "Луч" із змінними бойовими частинами в складі комплексу призначена для ураження нерухомих та рухомих сучасних броньованих цілей, оснащених динамічним захистом, катерів, малогабаритних кораблів та повітряних маломаневрених цілей.

Також ДП "ДККБ "Луч" впреше презентує тренажерний комплекс індивідуальної підготовки навідників легкого переносного ракетного комплексу "Корсар". Він призначений для теоретичної підготовки, формування і вдосконалення практичних навичок застосування легкого переносного ракетного комплексу "Корсар" в умовах навчального класу 

Міжнародна виставка “Зброя та Безпека 2019” проходить у Міжнародному виставковому центрі у Києві і триватиме до 11 жовтня.