"Житомирський бронетанковий завод" виробив продукції на 211 млн грн за 9 місяців 2016 року

За 9 місяців поточного року обсяг виробленої продукції Державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", склав 211,2 мільйонів гривень, з яких було реалізовано продукції на 159 мільйонів гривень.

Це дозволило отримати чистий прибуток у розмірі 2,1 мільйони гривень та створити 28 нових робочих місць. Завдяки роботи підприємства до бюджетів було спрямовано більше 34 мільйонів гривень податків. А в цілому, діяльність підприємства визнана прибутковою та ефективною.

Зараз "Житомирський бронетанковий завод" посилено працює над виконанням Державного оборонного замовлення, завдяки чому українська армія у визначений строк та об‘ємах поповнюється сучасною бойовою технікою. Окрім того, житомирські зброярі ведуть розробки нових варіантів модернізації існуючої техніки. Наприклад, БМП-1УДМ, яка є глибокою модернізацією БМП-1 за допомоги встановлення нового бойового модулю, використанням сучасного німецького двигуна від Deutz та цілим комплексом робіт по зниженню помітності техніки.

БМП-1УМД