Навчання

Публічні закупівлі для бізнесу Публічні закупівлі для бізнесу Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» презентують безкоштовний масовий онлайн-курс «Публічні закупівлі для бізнесу». Курс розповість про все, що необхідно знати бізнесу, щоб почати працювати на ринку публічних закупівель розміром в 300 мільярдів гривень.

Публічні закупівлі для бізнесу

Публічні закупівлі. Поглиблений Публічні закупівлі. Поглиблений Поглиблений рівень курсу "Публічні закупівлі" буде складатись з таких тем Особливості закупівель товарів, робіт і послуг Нові інструменти закупівель Контролююча діяльність, відповідальність і судова практика щодо закупівель Міжнародні зобов’язання України у сфері державних/публічних закупівель

Публічні закупівлі. Поглиблений

Публічні закупівлі Публічні закупівлі Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» презентує перший в Україні державний безкоштовний масовий онлайн-курс «Публічні закупівлі» для спеціалістів-закупівельників, а також всіх, хто цікавиться як правильно проводити закупівлі та ефективно витрачати кошти платників податків.

Публічні закупівлі