ОСКАРЖЕННЯ

Реєстр скарг

Шановні постачальники та учасники закупівель підприємств Концерну!

Перед підприємствами Концерну стоїть завдання забезпечити ефективність закупівель, шляхом максимальної конкуренції, відкритості та рівних умов гри для всіх учасників.
У разі порушення прав та інтересів учасників торгів, такі учасники можуть завантажити скаргу на сайті Концерну на сторінці "Оскарження".
Скарга Постачальником (чи Учасником) може бути подана не пізніше п’яти робочих днів з моменту оприлюднення рішення Замовника, яке оскаржується.
Скарга яка оформлена без дотримання вимог та/або подана з порушенням строків буде залишена без розгляду.
Усі Постачальники (чи Учасники) мають право надати інформацію та підтверджуючі документи щодо питань порушених у скаргах.

Важливо.

Якщо виникли питання, які стосуються технічних характеристик предмету закупівлі, умов тендеру або інших Ви маєте можливість поставити їх Замовнику торгів в період уточнення (період звернення за роз’ясненнями) безпосередньо в процедурі закупівлі через майданчик "Prozorro". В такому випадку замовник має змогу оперативно внести зміни в конкурсну документацію без переоголошення торгів. По завершенню періоду уточнень внесення змін в конкурсну документацію технічно неможливо відповідно умов функціонування майданчику "Prozorro".

Скарги, що подані на умови конкурсної документації після закінчення періоду уточнення (періоду звернення за роз’ясненням), подані Учасником закупівлі після публікації в електронній системі закупівель "Prozorro" договору (крім випадків невідповідності істотних умов договору, технічних характеристик, вимогам докуметації щодо Закупівлі і результати процедури Закупівлі) та скарги подні стосовно вже скасовних Закупівель ввжаються інформаційним повідомленням.

При виникненні додаткових питань стосовно реєстрації, статусу або результатів розгляду скарги/звернення Ви можете звернутись за тел.: 066-658-15-76 або 063-700-64-78.
Звертаємо особливу увагу, що будь-які інші звернення, які не стосуються поточних тендерних закупівель підприємств Концерну, направляються постачальниками та учасниками на е-mail: kanc@ukroboronprom.com