АНОНС. "Індустрія 4.0 в оборонці": Укроборонпром шукає інновації для енергоефективності

Державний концерн "Укроборонпром" у партнерстві з, об’єднанням "Індустрія 4.0", розпочинає серію публічних обговорень для пошуку інноваційних рішень з цифровізації промислового виробництва у оборонній сфері.

Перша публічна дискусія, присвячена темі енергоефективності процесів на підприємствах Концерну, відбудеться 6 лютого о 15:30 в HUB 4.0 за адресою провулок Ярославський, 1/3. Модеруватиме зустріч Надія Васильєва, заступник генерального директора "Укроборонпром" з питань цифровізації та інновацій.

Для участі у серії публічних дискусій та подачі проектів потрібно заповнити анкету за посиланням:

До участі запрошені розробники та провайдери інноваційних рішень у сфері підвищення енергоефективності промислового виробництва за трьома напрямками: електроенергія, газ, вода. Рішення проходитимуть оцінку в трьох вимірах: економічна доцільність впровадження; сертифікація провайдера та відповідність вимогам безпеки у оборонній сфері.
Пілоти найкращих рішень у сфері Державний концерн планує впроваджувати на двох підприємствах – авіаремонтному та бронетанковому.

Публічні дискусії – лише перший етап глобального проекту з цифровізації "Укроборонпрому", в рамках якого концерн планує створити екосистему для впровадження змін у процесах, продуктах та бізнес-моделі Концерну. Наступний етап – пілотування рішень та розробка дорожньої карти цифровізації для вітчизняної оборонної промисловості.