Передтендерні
консультації

До уваги суб’єктів аудиторської діяльності

До уваги суб’єктів аудиторської діяльності До уваги суб’єктів аудиторської діяльності Шановні суб’єкти аудиторської діяльності! Запрошуємо вас на відкриту онлайн-зустріч до ДК "Укроборонпром" для обговорення централізованого конкурсу з відбору аудиторів фінансової звітності середніх підприємств Концерну за 2020 та 2021 роки. Зустріч відбудеться 14.01.2021 о 15.00 через додаток "Teams". Для участі в заході необхідно до 12:00 14.01.2021 надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні дані учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч. Дякуємо за співпрацю.

До уваги учасників тендеру по нотаріальним послугам

До уваги учасників тендеру по нотаріальним послугам До уваги учасників тендеру по нотаріальним послугам Шановні нотаріуси! Запрошуємо вас на відкриту онлайн зустріч до ДК «Укроборонпром» щодо обговорення умов тендеру, який планується по нотаріальним послугам. Зустріч відбудеться 30.12 о 12.00 через додаток “Teams” Для участі в заході необхідно до 14:00 29.12.2020 надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні данні учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

Укроборонпром запрошує на обговорення тендеру із закупівлі послуг добровільного медичного страхування

Укроборонпром запрошує на обговорення тендеру із закупівлі послуг добровільного медичного страхування Укроборонпром запрошує на обговорення тендеру із закупівлі послуг добровільного медичного страхування Шановні постачальники! Запрошуємо вас на відкриту онлайн зустріч до ДК "Укроборонпром" щодо обговорення централізованого тендеру, який планується по закупівлі послуг добровільного медичного страхування на 2021 рік, для співробітників підприємств Концерну. Зустріч відбудеться 15.12 о 14.00 через додаток "Teams". Для участі в заході необхідно до 16:00 14.12.2020 надіслати ПІБ, посаду, назву компанії, та контактні дані учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

До уваги виробників та постачальників виробничих печей та пресів

До уваги виробників та постачальників виробничих печей та пресів До уваги виробників та постачальників виробничих печей та пресів Шановні постачальники! ДК "Укроборонпром" запрошує вас на відкрите обговорення запланованих закупівель ДП "Завод ім. Малишева" з постачання наступного виробничого обладнання: Піч газова камерна 3000×2500×200 мм, максимальна робоча температура 1100˚С; Піч електрична камерна 2500×3000×200 мм, максимальна робоча температура 750˚С; Прес гідравлічний гартувальний, зусиллям 500-5000 кН; Завантажувально-розвантажувальний механізм для листових заготовок. Онлайн-зустріч питань, пов’язаних із закупівлею та проектом технічного завдання відбудеться 10 грудня о 13:00 через додаток Microsoft Teams. Посилання на зустріч: https://cutt.ly/WhQFEjK або натисніть тут. Для отримання проекту технічного завдання та в разі виникнення додаткових питань прохання звертатись до відповідальної особи з закупівель ДП «Завод ім. Малишева» - Коваля Віталія за телефоном 050-700-71-18, ел.адреса: malyshev.tender@ukroboronprom.com. Або головного спеціаліста Управління моніторингу та вдосконалення закупівель ДК «Укроборонпром» Даценко Володимира – 098-608-44-92, Volodymyr.Datsenko@ukroboronprom.com    

До уваги учасників ринку

До уваги учасників ринку До уваги учасників ринку Шановні постачальники! Державний концерн "Укроборонпром" запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч для обговорення питань "Як ефективно купувати авто техніку підприємств УкрОборонПрому через Prozorro.Sale". Зустріч відбудеться 10 грудня о 11.00 через додаток Microsoft Teams. Для участі у заході необхідно до 09:00 10 грудня 2020 року заповнити анкету – https://forms.gle/Rd74iBSJP17Jv7RdA У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

До уваги партнерів ХКБМ, КБ "Прогрес" ім. Івченка та НВКГ "Зоря"-"Машпроект"

До уваги партнерів ХКБМ, КБ "Прогрес" ім. Івченка та НВКГ "Зоря"-"Машпроект" До уваги партнерів ХКБМ, КБ "Прогрес" ім. Івченка та НВКГ "Зоря"-"Машпроект" Шановні постачальники підприємств ДК «Укроборонпром», а саме: ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова», ДП «Запорiзьке машинобудiвне конструкторське бюро «Прогрес» iм. академiка О.Г.Iвченка, ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект». ДК «Укроборонпром» запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч для обговорення використання факторингу від банку ПУМБ для розрахунків за поставлену продукцію. Зустріч відбудеться 09.12.2020 о 15.00 через додаток "Microsoft Teams". Для участі у заході необхідно до 12:00 09.12.2020 надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні дані учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч. Дякуємо за співпрацю!

До уваги постачальників природного газу

До уваги постачальників природного газу До уваги постачальників природного газу Шановні постачальники! ДК "Укроборонпром" запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч щодо обговорення централізованого тендеру, який планується для закупівлі природного газу на 2021 рік для підприємств Концерну. На зустрічі буде продемонстрована демо-версія закупівлі палива шляхом відбору через рамкову угоду на майданчику E-Tender. Зустріч відбудеться 08.12 о 14.00 через додаток "Microsoft Teams". Для участі в заході необхідно до 16:00 07.12.2020 надіслати ПІБ, посаду, назву компанії, ЄДРПОУ, та контактні дані учасників з обов'язковим зазначенням електронної пошти на адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

До уваги постачальників пального

До уваги постачальників пального До уваги постачальників пального Шановні постачальники! ДК "Укроборонпром" запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч для обговорення централізованого тендеру, який планується по закупівлі палива наливом на 2021 рік для потреб підприємств Концерну. Зустріч відбудеться 20 листопада о 14.00 через додаток Microsoft Teams. Для участі в заході необхідно до 16:00 19 листопада надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні дані учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.