Передтендерні
консультації

До уваги партнерів ХКБМ, КБ "Прогрес" ім. Івченка та НВКГ "Зоря"-"Машпроект"

До уваги партнерів ХКБМ, КБ "Прогрес" ім. Івченка та НВКГ "Зоря"-"Машпроект" До уваги партнерів ХКБМ, КБ "Прогрес" ім. Івченка та НВКГ "Зоря"-"Машпроект" Шановні постачальники підприємств ДК «Укроборонпром», а саме: ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова», ДП «Запорiзьке машинобудiвне конструкторське бюро «Прогрес» iм. академiка О.Г.Iвченка, ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект». ДК «Укроборонпром» запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч для обговорення використання факторингу від банку ПУМБ для розрахунків за поставлену продукцію. Зустріч відбудеться 09.12.2020 о 15.00 через додаток "Microsoft Teams". Для участі у заході необхідно до 12:00 09.12.2020 надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні дані учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч. Дякуємо за співпрацю!

До уваги постачальників природного газу

До уваги постачальників природного газу До уваги постачальників природного газу Шановні постачальники! ДК "Укроборонпром" запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч щодо обговорення централізованого тендеру, який планується для закупівлі природного газу на 2021 рік для підприємств Концерну. На зустрічі буде продемонстрована демо-версія закупівлі палива шляхом відбору через рамкову угоду на майданчику E-Tender. Зустріч відбудеться 08.12 о 14.00 через додаток "Microsoft Teams". Для участі в заході необхідно до 16:00 07.12.2020 надіслати ПІБ, посаду, назву компанії, ЄДРПОУ, та контактні дані учасників з обов'язковим зазначенням електронної пошти на адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

До уваги постачальників пального

До уваги постачальників пального До уваги постачальників пального Шановні постачальники! ДК "Укроборонпром" запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч для обговорення централізованого тендеру, який планується по закупівлі палива наливом на 2021 рік для потреб підприємств Концерну. Зустріч відбудеться 20 листопада о 14.00 через додаток Microsoft Teams. Для участі в заході необхідно до 16:00 19 листопада надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні дані учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.  

До уваги учасників ринку

До уваги учасників ринку До уваги учасників ринку Шановні постачальники! Державний концерн "Укроборонпром" запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч для обговорення питань "Як якісно та ефективно купувати елементи/брухт з дорогоцінним металом через Prozorro.Sale". Зустріч відбудеться 18 листопада о 11.00 через додаток Microsoft Teams. Для участі у заході необхідно до 15:00 16 листопада 2020 року заповнити анкету - https://forms.gle/VHkR4vskeQfdA8HSA  У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

До уваги постачальників палива

До уваги постачальників палива До уваги постачальників палива Шановні постачальники! Державний концерн "Укроборонпром" запрошує на відкриту онлайн-зустріч для обговорення централізованого тендеру, який планується по закупівлі палива у роздріб через мережу АЗС на 2021 рік для потреб підприємств Концерну. Зустріч відбудеться 10 листопада о 14.00 через додаток Microsoft Teams. Для участі в заході необхідно до 16:00 9 листопада 2020 року надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні дані учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

Обговорення централізованого тендеру на закупівлю послуг страхування вантажів

Обговорення централізованого тендеру на закупівлю послуг страхування вантажів Обговорення централізованого тендеру на закупівлю послуг страхування вантажів Шановні постачальники! ДК "Укроборонпром" запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч для обговорення запланованого централізованого тендеру на закупівлю послуг зі страхування вантажу на 2021 рік для підприємств Концерну. Зустріч відбудеться 11 листопада о 14.00 через додаток Microsoft Teams. Для участі у заході необхідно до 16:00 10 листопада 2020 надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні дані учасників на електронну адресу control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

До уваги представників туристичних компаній

До уваги представників туристичних компаній До уваги представників туристичних компаній Державний концерн "Укроборонпром" запрошує представників туристичних компаній на відкриту онлайн зустріч для обговорення умов тендеру по закупівлі послуг щодо бронювання квитків та місць проживання в готелях на території  України. Зустріч відбудеться 9 листопада 2020 року о 14.00 через додаток “Microsoft Teams”. Для участі у заході необхідно до 12:00 6 листопада надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні данні учасників на електронну адресу: control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

ДО УВАГИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ КУР’ЄРСЬКИХ ПОСЛУГ

ДО УВАГИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ КУР’ЄРСЬКИХ ПОСЛУГ ДО УВАГИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ КУР’ЄРСЬКИХ ПОСЛУГ Шановні постачальники! ДК "Укроборонпром" запрошує вас на відкриту онлайн-зустріч для обговорення централізованого тендеру, який планується для закупівлі кур'єрських послуг для підприємств Концерну, а саме локальних відправлень по території України. Зустріч відбудеться 3 листопада о 14.00 через додаток "Microsoft Teams". Для участі у заході необхідно до 16:00 2 листопада 2020  року надіслати ПІБ, посаду, назву компанії та контактні дані учасників на електронну адресу: control@ukroboronprom.com. У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.