10% практикантів залишаються працювати на підприємствах "Укроборонпрому"

На підприємствах-учасниках ДК "Укроборонпром" залишилися працювати після проходження практики 222 студенти вищих навчальних закладів та професійних технічних училищ. Про це повідомив заступник генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов.

Практику на 56 підприємствах "Укроборонпрому" пройшли понад 2 тисячі студентів. Спільно з фахівцями заводів вони обирали теми своїх дипломних робіт і вже на практиці опрацьовували свої ідеї.

"Наші підприємства потребують молодих та амбітних спеціалістів із сучасним мисленнями та прогресивними ідеями. Вони здатні вивести ВПК України на новий рівень розвитку. Робота на підприємствах "Укроборонпрому" стає все привабливішою. Ми постійно підвищуємо соціальні стандарти, створюємо додаткові умови для працевлаштування молодих фахівців. Наше завдання  – повернути престиж роботи в ОПК", – заявив заступник генерального директора з розвитку Артур Херувімов.

На деяких підприємствах відсоток працевлаштування значно вищий. Наприклад, 70% практикантів виявили бажання і отримали місце роботи в "НВК "Іскра"

Нагадаємо, що "Укроборонпром"  співпрацює з 48 українськими ВНЗ, залучаючи науковий потенціал до вирішення виробничих питань. Серед них: Києво-Могилянська Академія, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Харківський політехнічний інститут, НУ "Львівська політехніка", Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Херсонський технічний університет.