Акціонерні товариства ДК "Укроборонпром" сплатили державі 15 млн. грн. дивідендів вже у 2016

Акціонерні товариства, повноваження з управління корпоративними правами держави яких передано ДК "Укроборонпром", за результатами фінансово-господарської діяльності за 2015 рік у 2016 році сплатили до державного бюджету 15,086 мільйонів гривень дивідендів. Це у 3 рази більше, ніж було ними сплачено у 2015 рік.

"За сприянням ДК "Укроборонпром", акціонерні товариства, управління корпоративними правами держави яких здійснює ДК "Укроборонпром"  систематично здійснюють модернізацію виробництва, освоюють сучасні технології,  розробляють та виготовляють нову продукцію за відповідними  напрямками діяльності", – прокоментував фінансові підсумки Заступник генерального директора "Укроборонпрому" Володимир Кострицкий.

Володимир Кострицький також відмітив, що вже у 2016 ці акціонерні товариства сплатили до бюджету понад 118 млн. грн. податків, зборів  та обов’язкових платежів. Концерном забезпечено стійке зростання середньомісячної заробітної плати в акціонерних товариствах.

Як приклад стрімкого розвитку топ-менеджер "Укроборонпрому" навів  ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова, де фахівці підприємства разом з науковцями НТКУУ "Київський політехнічний інститут" розробили та розпочали виробництво безпілотного  авіаційного комплексу для виконання тактичної розвідки та коригування вогню "Spectator-М".

Також вони модернізували переносний комплект повірочного обладнання для ПВО, створили технологічну дільницю нанесення гелькоуту, дільницю розкрою склотканин, кевлару та вуглепластів, що у подальшому використовуються для БПЛА та засобів особистого захисту, а також освоїли виготовлення деталей з композитних матеріалів.

Загалом в управлінні ДК "Укроборонпром" функціонує 6 акціонерних товариств. За результатам їхньої роботи у 2015 році забезпечено зростання прибутковості на 97% у порівнянні з минулим періодом.