Екс-керівник агентства розвитку передового озброєння Пентагону став радником ДК "Укроборонпром"

Ця співпраця буде направлена на впровадження сучасних зразків ОВТ у виробництво. Екс-керівник Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) Ентоні Тетер став радником з питань довгострокового розвитку "Укроборонпрому".  Відповідний Меморандум сторони підписали 26 серпня.


"Ентоні Тетер допоможе нам інтегрувати світові практики менеджменту, інсталювати сучасну систему управління бізнес-процесами. "Укроборонпром" виконав першочергові задачі з ремонту та відновленню військової техніки. Тепер ми вийдемо на новий рівень обміну технологіями  і зможемо виробляти найсучасніші зразки техніки і озброєння. Як результат – доступ на нові ринки і ще більш глибока інтеграція в існуючі", – заявив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

Ентоні Тетер зазначив, що залізна завіса, яка відділяла Україну від усього світу, впала 25 років тому. Але її "уламки" досі заважали міжнародній співпраці в галузі озброєння і техніки.


"Цей Меморандум прибирає всі перешкоди, широко відкриває двері для взаємовигідного співробітництва та всебічного розвитку. Я радий співпрацювати з "Укроборонпромом". Сьогодні разом ми починаємо писати нову сторінку історії стрімкого розвитку оборонного комплексу України", – додав він.


Присутній на прес-конференції засновник компанії "Aeroscraft" Ігор Пастернак розповів про власний досвід співпраці з ДК "Укроборонпром". Ще рік тому спільно з американською компанію Концерн розпочав оснащувати український кордон сучасними системами захисту, а в подальшому відбудеться трансфер виробничих технологій до України.


"Потенціал "Укроборонпрому" значно перевищує задіяні на сьогодні потужності. Завдяки підтримці менеджерам. США він зможе показати, що здатний виробляти найсучаснішу техніку для внутрішнього та експортного ринків", – зазначив Ігор Пастернак.


Нагадаємо, що "Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.