"Антонов" – 70 років серед лідерів авіабудування

Україна стане авіаційним гравцем світового рівня – це наше спільне завдання. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, вітаючи працівників ДП "Антонов" із 70-річчям авіаційного гіганту країни.
"Наше спільне завдання – перетворити Україну з авіаційної держави в авіаційного гравця світового рівня", – наголосив Голова держави.

Він підкреслив, що Президенти лише декількох країн можуть літати на літаках вітчизняного виробництва.
"Антонов" є одним з небагатьох підприємств у світі, які реалізують повний цикл створення сучасного літального апарату: від його розробки до серійного виробництва і комплексної післяпродажної підтримки.
Особливу гордість авіаконструкторів становлять вантажні гіганти "Руслан" і "Мрія" – візитівки підприємства. На їхньому рахунку – 270 світових рекордів. Усього літаки "Антонов" установили більше 500 рекордів.
Сьогодні на підприємстві працюють більше 13 тис співробітників – представників майже 200 професій і спеціальностей. "Антонов" має повний штат конструкторів і вчених, які працюють у 35 наукових напрямках, у тому числі таких рідких, як аеродинаміка й міцність літальних апаратів, механіка, гідравліка, теплотехніка, авіоніка, матеріалознавство. На всіх етапах розробки зайняті справжні майстри своєї справи.
Рік тому Кабмін включив ДП "Антонов" до складу ДК "Укроборонпром". За цей час підприємство виконало програму імпортозаміщення російський складових у виробництві своєї техніки, поглибило кооперацію з західними партнерами, розробило новітній Ан-132, розпочало розробку вітчизняного безпілотного авіаційного комплексу, отримало замовлення від Міністерства оборони України.
Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.